top of page
  • Obrázek autoraSAUNIA MARKETING

Držte si formu pomocí pravidelného saunování


Léto sice pomalu končí, ale to neznamená, že si nemůžete udržet formu do plavek po celý rok. Co vám k tomu může dopomoci? Pravidelné saunování. Pojďme se podívat, jak může sauna pomoci ve vašem úsilí o zdravější a štíhlejší tělo a jak ji zařadit do vaší rutiny, aby vám přinesla maximální prospěch.


Sauna, optimální doplněk k vašemu fitness plánu

Sauna může sloužit jako účinný doplněk k vašemu redukčnímu programu. Kromě podpory detoxikace těla nabízí sauna mírnou fyzickou zátěž, srovnatelnou s lehkým kondičním tréninkem. Pravidelné návštěvy sauny vám navíc mohou pomoci zlepšit kondici a celkové zdraví, a to jak na fyzické, tak na psychické úrovni.Přečtěte si, jaké benefity pravidelné sanování přináší.


Teplota v sauně vs. spálené kalorie

Výběr správné teploty a typu sauny může mít podstatný vliv na množství spálených kalorií během návštěvy sauny. Finské sauny s vysokými teplotami mohou pomoci spálit až 300 kalorií za jeden saunovací cyklus.


Sauna, váš partner pro lepší zdraví

Pravidelné návštěvy sauny jsou spojeny s řadou zdravotních přínosů, včetně zlepšení srdeční funkce a redukce tělesné hmotnosti. Saunování nejen podporuje odstranění toxinů a nepříznivých látek z těla, ale také pozitivně ovlivňuje funkci srdce a dýchacích cest, což může pomoci v maximální efektivitě při dalších fyzických aktivitách, které vedou k redukci váhy.Přečtěte si, proč sportovci milují saunu.

Saunování po sportu

Mnoho lidí má za to, že nejlepší je zajít do sauny ihned po cvičení. Opak je však pravdou. Před tím, než vstoupíte do prostoru s vysokými teplotami, je vhodné dopřát tělu chvíli odpočinku a regenerace, aby mohlo efektivněji zpracovat fyzickou zátěž a doplnit ztracené tekutiny.


Nezapomeňte pít

Během sanování nezapomeňte dostatečně pít. Sáhnout můžete po neperlivé vodě, ovocných šťávách nebo minerální vodě, která pomůže navrátit vašemu tělu sanováním ztracené minerály a soli.


Saunování není jen způsob relaxace. Ve skutečnosti se může stát cenným společníkem ve vaší cestě za zdravějším a fit životním stylem. Kombinace sportovních aktivit a pravidelných návštěv sauny může nabídnout skvělé výsledky, které se projeví nejen na vaší postavě, ale i na celkovém zdraví a pohodě.


52 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page