top of page
  • Obrázek autoraSAUNIA MARKETING

Sauny v nákupních centrech: nový fenomén, který propojuje relax a nakupování


Saunování je tradiční rituál, který se po celém světě praktikuje již po staletí. Poskytuje uvolnění, relax a zlepšuje celkovou fyzickou i psychickou pohodu. V poslední době začal vznikat nový trend, který spojuje saunování a nákupy. V tomto článku se podíváme na přínosy tohoto na první pohled neobvyklého spojení.


Saunové světy v nákupních centrech

V posledních letech se saunové světy stále častěji přesouvají do velkých nákupních center. Jedním z nich i Saunia, která má pobočky již ve více než desítce českých obchodních center. Pokud máte za sebou dlouhý pracovní den a ještě vás čeká nákup, máte možnost si odpočinout a načerpat energii přímo v nákupním centru. Nepotřebujete k tomu vůbec nic, všechny pobočky Saunia nabízí bezplatné zapůjčení ručníku i prostěradla.Nevíte jak se saunováním začít? Přečtěte si manuál pro saunové nováčky.


Jaké výhody s sebou spojení a relaxace přináší?


Komplexní zážitek

Kombinace saunování a nakupování poskytuje komplexní zážitek, který vyhovuje potřebám těla i mysli. Nejprve můžete prozkoumat obchody a poté si dopřát zasloužený odpočinek v sauně.Ušetříte čas

Pro mnoho lidí je čas důležitým faktorem. Saunovací světy v nákupních centrech spojily nakupování a odpočinek do jednoho místa. Tím ušetříte čas strávený cestováním mezi různými lokalitami.


Snadná dostupnost

Nákupní centra jsou obvykle umístěna v blízkosti dopravních tepen a jsou také velmi dobře přístupná veřejnou dopravou. Tím se saunování stávé snadno dostupnou formou relaxace bez nutnosti cestovat do wellness center.Přečtěte si, proč je dobrý nápad pravidelné saunování do vašeho životního stylu.


Zdá se, že trend saun v nákupních centrech je stále více populární a je pravděpodobné, že bude i nadále růst. Tento trend totiž přináší návštěvníkům zážitek, který přesahuje obyčejné nakupování.81 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše
bottom of page