top of page
  • Obrázek autoraSAUNIA MARKETING

12 týdnů v sauně týden pátýVánoce jsou za dveřmi a vánoční šílenství je v plném proudu. Mám za sebou návštěvu Staromáku, kde jsem si dala bramborák za 230 Kč a deset deka pražské šunky za 180 korun. Co mi letos k naplnění vánoční atmosféry chybělo? Ano, hádáte správně - návštěva obchodního centra v sobotu odpoledne. Kdybych měla dát dohromady seznam pěti hloupějších nápadů, trvalo by to dlouho. 


Chcete zažít opravdovou vánoční pohodu? Vyrazte do sauny!

Během první hodinky v nákupním centru jsem zažila mnoho - boj o zlevněné pivo, frontu na banány, tedy na šperky Pandora i desítky mužů v propocených péřovkách, kteří zmateně pobíhali po obchodním centru s cílem najít dárek, který doma udělá dojem. 

Jak jsem tak bezcílně bloumala po nákupním centru,  zjevila se přede mnou Saunia.

A protože už vím, že k návštěvě sauny nepotřebuji opravdu vůbec nic, můj plán pro zbytek odpoledne byl jasný. 


Víte, že na recepci Saunia vám bezplatně zapůjčí osušku i prostěradlo?

Návštěva nákupáku v prosinci? Skvělý nápad!

To zejména v případě, že vaši návštěvu spojíte se saunou. I když bylo o víkendu v Saunia o něco více lidí, než ve všední den, nebylo to nic hrozného. Každý si v sauně našel své místo a měl dostatek prostoru na přemýšlení, z jakého online obchodu letos nakoupí vánoční dárky. Tuším totiž, že do chřtánu prosincového šílenství v obchodním centru se po návštěvě této oázy klidu chtělo jen asi málo komu. 


Víte, že k celodennímu víkendovému vstupu do Saunia dostanete balíček s nápojem a dalším překvapením zdarma?

Jako znovuzrozená 

Tři hodinky v saunovém světě mi vlily do žil novou energii. Dokonce jí bylo tolik, že jsem vzala obchoďák útokem a během hodinky vyřešila dárky pro celou rodinu. Co mě čeká v příštím roce? 

Myslím, že nový rok odpálím nějakým nerealistickým předsevzetím a začnu cvičit nebo běhat. Tuším, že při další návštěvě sauny budu teplem léčit svoje přerostlé téměř dvoumetrové nekoordionvatelné tělo. Buďte u toho!
1 065 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comentarios


bottom of page