top of page
  • Obrázek autoraSAUNIA MARKETING

Zábava v sauně? Odhalte tajemství divadelních ceremoniálů


Zážitek v hlavní roli


Divadelní ceremoniál je unikátní v tom, že kapání éterického oleje na ledovou kouli, její rozbití na mírně schlazených kamenech a rozhánění horkého vzduchu pomocí ručníků propojí saunér s kratší divadelní scénkou. Umělecký dojem podtrhují jak hudební a světelné efekty, tak i působivá choreografie.


Zážitkové saunování se u nás těší čím dál větší oblibě, proto by nemělo chybět v nabídce všech kvalitních saunových center. V dubnu se za speciálními divadelními ceremoniály můžete vypravit i do Saunie. Mistři saunéři vás vtáhnou do příběhů inspirovaných slavnými hollywoodskými filmy Forrest Gump, Billy Elliot a Mad Max.V rukou profesionálů


Show se odehraje pod taktovkou česko-slovenského dua zkušených saunérů Ondřeje Sochůrka a Roberta Žídka. Oba působí ve světě saun a wellness už několik let a po dobu své kariéry posbírali řadu prestižních cen na zahraniční i domácí saunové scéně.


Ondřej s Robertem mysleli i na ty, kteří touží spíše po klidu a uvolnění. Připravili pro ně speciální relaxační ceremoniál v přírodním duchu. Použijí při něm netradiční materiály, jako jsou vykuřovadla či esenciální oleje. Účastníci ceremoniálu tak budou moct nasát energii a vůně jako při toulkách krajinou plnou zeleně.


Ceremoniály se odehrají ve třech dnech na třech místech. Začnou 19. dubna v Galerii Butovice, 20. dubna se na ně můžete vypravit do Centra Černý Most a poslední šanci na jedinečný zážitek máte 21. dubna v Centru Chodov.

Ps.: Dostali jste při pomyšlení na film chuť na popcorn? Jestli si ho máte dát před ceremoniálem, nebo po něm, se dozvíte v článku Sauna před jídlem, nebo po jídle: Kdy jít do sauny?1 056 zobrazení0 komentářů

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Comments


bottom of page